FİLM SATIŞ
    TÜM KATALOĞU GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ
 
ACIDAN TATLIYA Yemek Programı
83 bölüm, her bölüm 15 dakika


Her zaman düz gitmez yaşam. İniş ve çıkışlar olur zaman zaman.

Ama her ne olursa olsun Sofralarınızda ağzınızın tadı yerinde olsun. Acısıyla Tatlısıyla isimli programıyla Nuriye Ataseven ziyafet tadında huzurlu sofralar için, özgün ve pratik tarifleriyle sizlerle.

Ev hanımlarının olmazsa olmaz gündelik eylemi sayılan yemek pişirmek; günümüzde hobi kategorisine yerleşti. Bu güzel hobi yemek tariflerinin deneyimli ustası Nuriye Ataseven sunumu ile her bölümde birbirinden farklı bölgelerin damak tatları ekranlarınıza taşınıyor.

Günümüzde artık her şey çok hızlı yaşanıyor. Medya vasıtası ile her şey kulaktan kulağa çok hızlı yayılıyor. Yemek tarfileri de bunlardan biri. Yöresel yemekler ticaretin de gelişmesi ile kendi sınırlarını zorluyor ve ilden ile hatta ülkeden ülkeye yayılıyor. İşte hızla yayınlan her biri birbirinden güzel bu lezzetleri sizler için Acıdan Tatlıya programında bir araya getirmeye çalışıyoruz.

En pratik yemek tariflerinin hazırlanıp sunulduğu bu programda, ev hanımlarını akşam ne yapsam derdinden kurtaracak. Çorbasından, ara yemeklerine, tatlısından ana yemeklerine kadar binbir türlü yemek tarifi Nuriye Ataseven'in maharetli elleriyle evlerinize misafir olacak.

Çay saati için kekler, pastalar, poğçalar, gündelik öğünler için salatalar, ara yemekler, ana yemekler, tatlılar bu programda. Tüm bu tariflerin yanında yemek pişirirken işlerinizi kolaylaştıracak yemek pişirmenin ufak ama faydalı püf noktaları ve ince detayları yer verilen programda, geçmişten günümüze ulaşan lezzetlerin öyküleri, bölgelere göre farklı yemek tarifleri Nuriye Ataseven'in sunumuyla ekranlara taşınıyor.
ACIDAN TATLIYA - YEMEK TARİFLERİ
İZLEME
Yapım Kataloğu
Yerli Diziler
- ELTİLER
- KOMŞULAR
- BİZİM ELTİLER
Yabancı Diziler
- DEDEKTİF LEA
- SHAOLİN EFSANESİ 1
- SHAOLİN EFSANESİ 2
- BONANZA
Yerli Çizgi Filmler
- HAYVANLAR ALEMİ
- AFACAN İZCİLER
- SONSUZA YOLCULUK
- İSTANBULUN FETHİ
- AYNCALUT ASLANI
- ENDÜLÜS'ÜN FETHİ
- KAPTAN ÖMER
- ALİ BABA VE KIRK HARAMİLER
- İNCİ ADASI
- NASREDDİN HOCA
- SELEHATTİN EYYUBİ
Yabancı Çizgi Filmler
- UZUN KUYRUK, MARSUPİLAMİ
- COCCO BİLL
- ADİBO VÜCUDUMUZU TANIYALIM
- ADİBO DÜNYAMIZI TANIYALIM
- SEVİMLİ EJDERHA'NIN MACERALARI
Belgeseller
- KRAT KARDEŞLER - BE THE CREATURE
- İKİNCİ DÜNYA SAVAŞI
Klasik Filmler
- RENKLİ KLASİK FİLMLER
- SİYAH BEYAZ KLASİK FİLMLER
Yemek Programı
- ACIDAN TATLIYA
 
Renk Yapım 12 yıldır medya planlama ve reklam yayın organizasyonu konusunda çalışmaktadır reklam yayın organizasyonu konusunda özellikle bölgesel ve yerel televizyonlar konusunda sektörün öncülerindendir. Amacımız ihtiyacınız olan ürünleri belirleyip, bu ürünleri en ekonomik biçimde temin etmek ve sizleri hedeflerinize en doğru seçim ve en uygun maliyetle ulaştırmaktır. www.tiviny.com Online Alışveriş Sitesi Renk Yapım'ın tescilli markasıdır.
Tel: 0 216 553 08 16      E-mail : hmetin@renkyapim.com
Faks: 0216 553 08 16      E-mail : renkyapim@gmail.com

RENK YAPIM ® 1998 - 2012