FİLM SATIŞ
    TÜM KATALOĞU GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ
 
BONANZA - Western Dizi
20 bölüm, her bölüm 45 dakika


Bonanza, baba Cartwright ve oğullarının maceralarını anlatan, çizgi romandan uyarlama nostaljik televizyon dizisidir.

Televizyon tarihinde en uzun süreli yayınlanan Western dizilerinden biri olan Bonanza, 14 sezonluk gösterimiyle 20 sezon yayınlanan Gunsmoke'un hemen arkasında ikinci sırada bulunmaktadır.

Ülkemizde bir dönem TRT tarafından uzun yıllar seri halinde yayınlanan olan Bonanza, gösterildiği yıllarda büyük beğeni kazanmış ve tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de büyük bir hayran kitlesi oluşturmuştur.

Dizide, son derece akıllı bir aile reisi olan bir baba ve onun üç oğlundan oluşan Cartwright ailesinin, Amerikanın 'Vahşi Batı' dönemi diye adlandırılan yıllarındaki yaşantıları anlatılmaktadır.

Yayınlandığı dönemde alışılmamış bir Western türü olarak göze çarpan filmin ana temasını, baba Ben Cartwright (Lorne Greene) ile onun birbirlerine hiç benzemeyen üç oğlunun; kibar mimar Adam (Pernell Roberts), sıcak ve sevimli dev Eric (Dan Blocker), tez canlı ve atılgan Joseph "Little Joe"nun (Michael London) birbirlerini ve topraklarını korumaları oluşturmaktadır. Hop Sing (Victor Sen Yung) adlı bir de Çinli göçmen aşçısi olan aile, Nevada'daki Tahoe Gölü'nün kıyısındaki Ponderosa Çiftligi'nde yaşamıştır.

Kulağa son derece hoş gelen ve akılda kalıcı özelliğiyle dikkat çeken filmin müziği ise televizyon dizileri için yapılan müzik parçaları içinde en çok bilinenlerden biridir.

Televizyon tarihinin en uzun soluklu televizyon dizisi olarak tarihe geçen meşhur Western dizisi Bonanza, Türkçe dublajlı olarak Renk Yapım farkıyla televizyon kanallarının beğenisine sunulmaktadır.
BONANZA - Western Dizi
İZLEME
Yapım Kataloğu
Yerli Diziler
- ELTİLER
- KOMŞULAR
- BİZİM ELTİLER
Yabancı Diziler
- DEDEKTİF LEA
- SHAOLİN EFSANESİ 1
- SHAOLİN EFSANESİ 2
- BONANZA
Yerli Çizgi Filmler
- HAYVANLAR ALEMİ
- AFACAN İZCİLER
- SONSUZA YOLCULUK
- İSTANBULUN FETHİ
- AYNCALUT ASLANI
- ENDÜLÜS'ÜN FETHİ
- KAPTAN ÖMER
- ALİ BABA VE KIRK HARAMİLER
- İNCİ ADASI
- NASREDDİN HOCA
- SELEHATTİN EYYUBİ
Yabancı Çizgi Filmler
- UZUN KUYRUK, MARSUPİLAMİ
- COCCO BİLL
- ADİBO VÜCUDUMUZU TANIYALIM
- ADİBO DÜNYAMIZI TANIYALIM
- SEVİMLİ EJDERHA'NIN MACERALARI
Belgeseller
- KRAT KARDEŞLER - BE THE CREATURE
- İKİNCİ DÜNYA SAVAŞI
Klasik Filmler
- RENKLİ KLASİK FİLMLER
- SİYAH BEYAZ KLASİK FİLMLER
Yemek Programı
- ACIDAN TATLIYA
 
Renk Yapım 12 yıldır medya planlama ve reklam yayın organizasyonu konusunda çalışmaktadır reklam yayın organizasyonu konusunda özellikle bölgesel ve yerel televizyonlar konusunda sektörün öncülerindendir. Amacımız ihtiyacınız olan ürünleri belirleyip, bu ürünleri en ekonomik biçimde temin etmek ve sizleri hedeflerinize en doğru seçim ve en uygun maliyetle ulaştırmaktır. www.tiviny.com Online Alışveriş Sitesi Renk Yapım'ın tescilli markasıdır.
Tel: 0 216 553 08 16      E-mail : hmetin@renkyapim.com
Faks: 0216 553 08 16      E-mail : renkyapim@gmail.com

RENK YAPIM ® 1998 - 2012