Hakkımızda

Firmamız kuruluşundan bu yana stüdyo ve montaj hizmetleri vermektedir. Digital Betacam, Betacam Sp, 1 inch (One inch), U-Matic, Betamax, Mini DV, VHS, VHS-C, Hi8, Video8, Digital8, DVCAM, Hdcam kasetlerin dvd, mpeg, formatlarında aktarımları yapılır, istenilirse profesyonel 8bit, 10bit .avi – .mov – .mxf olarak capture edilir.
Bilgisayar ortamında getirdiğiniz filmleriniz istenilen formattaki kasetlere kaydedilir. Dvd formatında veya mpg formatında alacağınız görüntüleriniz, master programıyla dönüştürülür. Böylece görüntüde gözle görülür bir iyileşme olur.
Renk Yapım 27 yıldır ulusal, bölgesel yerel ve uydu kanallarına film, yerli ve yabancı dizi, çizgi film, belgesel türü telifli yapımlar satan bir firmadır. Televizyonların sıfırdan kuruluşundan itibaren karşılaşacakları donanım, yazılım, teknolojik gelişmeler, insan kaynakları ve yayın akışı gibi her türlü kilit konudaki gelişmeleri de yakından takip ederek, zaman zaman çözümlerini ve tecrübelerini de yayıncı kuruluşlarla paylaşan firmamız, televizyonlar için en uygun içerikleri, kataloğunu da güncel tutarak sunmaktadır. Elimizde bulunan yapımların tamamının listesini ve tanıtımlarını sitemizde bulabilirsiniz. Güncel Yapım Kataloğumuza aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.


Renk Yapım – Tv Yapımlar için Websitesi 2023

Video Kaset Kayıt, Stüdyo, Prodüksiyon, Görüntü Temizleme