Profesyonel Kaset Kayıt

Profesyonel video kasetler digital betacam, HDCam ve HDCam SR olarak sınıflanabilir. Film, dizi, belgesel yapımcılarının yapımlarını saklamaları için gerekli olan formatlardır. Videoların profesyonel kasetlere kayıtları çeşitli kriterlere uygun olmalıdır. Renk yapım olarak profesyonel kaset kayıt ve aktarımlarınızı yılların getirdiği deneyim ile uluslararası standartlara uygun olarak yapmaktayız.
Aktarımlar uncompressed avi veya mov formatında olup, günümüz standartlarına uygun olarak da Mxf, Mp4 gibi containerlarda istenilen codec ile çevrimi yapılıp verilebilmektedir.

Digital Betacam kasetleri bilgisayar ortamına aktarmaktayız ve bilgisayar ortamından kasete kayıt yapıyoruz. Digital betacam kaset aktarımları bakımları sürekli yapılan digital betacam vtr lerde ve profesyonel kurgu setlerinde en iyi kalitede yapılmaktadır. Bilgisayar ortamına aktarılan görüntüler, Dvd, cd, .avi, .mov, mp4 ve birçok farklı formatlarda teslim edilir.

Hdcam Sr video kaset aktarım ve kayıt. Hdcam Sr 2003 ve 2005 yıllarında piyasaya sunulmuş ve 10 bit 4:2:2 veya 4:4:4 RGB Full HD (1920×1080) kayıtları saniyede 440 Megabit aktarabilen kaset formatıdır. 12 ses kanalını 24bit ve 48kHZ olarak aktarabilir. Full HD master kasetler için piyasadaki en iyi kaset formatıdır.

Hdcam kaset kayıt ve video aktarma. Hdcam kaset formatı, dijital betacam’ın HD versiyonu olarak ortaya çıkmıştır. 1920×1080 görüntüyü 1440×1080 çözünürlüğe düşürerek kayıt yapar ve aktarma(capture) esnasında yeniden 1920×1080 formatına dönüştürür.

DvcPro HD kaset kayıt ve video aktarma. DvcPro HD kaset formatı, DVCPRO (25) ve DVCPRO (50) kasetlerden farklı olarak 100Mbit/s kalitede 1440×1080 çözünürlükte kayıt yapabilir. Fakat 63 dakikalık bir dv kasede 31 dakikalık DvcPro 50 formatta, 13 dakikalık ise DvcPro HD formatta görüntü kaydı yapılabilir.

Video format çevrimlerini(video convert) kalite kayıpsız yapmaktayız. Ntsc den Pal e, 24p film den – Pal veya Ntsc ye, değişik formatlarda ve frame rate lerde videoları dönüştürmekteyiz. Dönüşüm esnasında oluşabilecek blurlanma, video noise, görüntüde tireme gibi video çevrim problemleri yaşamazsınız.

Özet
Profesyonel Kaset Kayıt ve Bilgisayar Ortamına Aktarma
Hizmet Çeşidi
Profesyonel Kaset Kayıt ve Bilgisayar Ortamına Aktarma
Sunan
Renk Yapım,
Mimar Sinah Mah.,Üsküdar,İstanbul-34672,
Telephone No.05325204661
Alan
İstanbul, Üsküdar, Türkiye
Özet
Profesyonel video kasetler digital betacam, HDCam ve HDCam SR olarak sınıflanabilir. Film, dizi, belgesel yapımcılarının yapımlarını saklamaları için gerekli olan formatlardır. Renk yapım olarak profesyonel kaset kayıt ve aktarımlarınızı yılların getirdiği deneyim ile uluslararası standartlara uygun olarak yapmaktayız.