Stüdyo ve Prodüksiyon

Ses kasetinden Dvd ye, bilgisayara aktarım, Dvd menü, Bluray Menü, Filmlere veya Görüntü üzerine Altyazı ekleme, Dublaj, uluslararası film festival formatında kaset kayıt, Trt ve Özel kanallar formatında kaset kayıt ve aktarım, kültür bakanlığı formatında kaset kayıt ve aktarım, Dat kaset aktarımı, bluray çoğaltım gibi birçok stüdyo ve prodüksiyon hizmetleri verilmektedir.

Ses ve müzik kasetlerini bilgisayara aktarma yapmaktayız. Ses kasetleri bir dönem yoğun miktarda kullanılmıştır. Birçok özel kayıt ses kasetlerinde kaydedilmiş, videonun yaygın olmadığı dönemlerde mektup yanında ses kasetleri de yollanmıştır.

Renk Yapım olarak ADAT kasetlerinizin 8 kanal olarak bilgisayar ortamına aktarılmasında sizlere hizmet sunmaktan mutluluk duyarız.

Kültür Bakanlığı kurgu, kısa ve animasyon film, belgesel yapım ve geliştirme alanında amatör ve profesyönel kişi ve kuruluşlara destek vermektedir. Bu formata uygun kaset ve bluray aktarımı yapılmaktadır.

TRT bilindiği üzere son yıllarda büyük atılımlar gerçekleştirmiştir. Birçok yeni kanal TRT bünyesinde açılmış ve bu kanallarda yayınlanacak içerik de daha çok yerli firmalardan karşılanmaktadır. Trt kanalları formatında kaset kayıt ve aktarma yapmaktayız.

Uluslararası film festivalleri yapımların genişletilmiş tanıtımlarını bir veya birkaç sinemada belli bir kitleye veya izleme heyetine gösterimlerle yapan organizasyonlardır. Artan bir şekilde festivaller filmlerin bir kısmını dış mekana konulan ekranlarla halka da izletmektedir. Filmler yeni tarihli olabildiği gibi, festivalin içeriğine göre değişebilir.

Video format çevrimlerini(video convert) kalite kayıpsız yapmaktayız. Ntsc den Pal e, 24p film den – Pal veya Ntsc ye, değişik formatlarda ve frame rate lerde videoları dönüştürmekteyiz. Dönüşüm esnasında oluşabilecek blurlanma, video noise, görüntüde tireme gibi video çevrim problemleri yaşamazsınız.

Renk Yapım olarak, videolarınızın üzerine yazı, altyazı, logo ekleyebiliriz. Göndermiş olduğunuz formata göre veya istediğiniz formata uygun video çıktısını veririz.

Renk yapım olarak filmlerinizin Blu-ray Diske aktarımlarınızda, Blu-Ray menü hazırlanması, Blu-ray Altyazı eklenmesi, Blu-ray Dublaj eklenmesi ve Bluray Disklerinize 5.1 Surround Dolby Digital ses eklenmesinde ayrıca 3D Stereoscopic filmlerin Blu-Ray diske aktarılmasında sizlere hizmet sunmaktan mutluluk duyarız.

DAT Kaset bir zamanların profesyonel ses ve müzik kayıt formatıdır. 2005 den sonra ise yerini CD ye bırakmıştır. Az da olsa master olarak saklanmış müzik ve ses kasetleri bu formatta mevcuttur.