Ses Kasedi Müzik Kasedi Aktarma

Renk Yapım olarak müzik kasetlerinizin, ses kasetlerinizin veya arşiv kasetlerinizin bilgisayar ortamına istediğiniz herhangi bir formatta ve en yüksek kalitede aktarılmasında sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. Bazı ses kasetlerinde kayıttan dolayı veya kaset deformasyonundan dolayı oluşabilecek ses bozuklukları, gürültüler(noise), cızırtılar artı bir işlemle düzeltilir, ses seviyeleri normal standartlara getirilir ve size teslim edilir.

Teyp kaseti gibi kasetlerin aktarımında içindeki bantın çıkartılıp aktarılması çok önemlidir. Diğer türlü ses boğuk çıkar. Oysa şu anki tecrübelerimize göre, teyp-müzik kasetleri genelde orijinal kayıt kalitesinde aktarılabilmektedir. 

Eski kasetler aktarılırken dikkat edilmesi gereken hususlar için tıklayınız.

Diğer Hizmetlerimiz

Ses Müzik Kaset Kayıt ve Bilgisayara Aktarma

Renk Yapım olarak müzik kasetlerinizin, ses kasetlerinizin veya arşiv kasetlerinizin bilgisayar ortamında istediğiniz herhangi bir formatta ve en yüksek kalitede aktarılmasında sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. Bazı ses kasetlerinde kayıttan dolayı veya kaset deformasyonundan dolayı oluşabilecek ses bozuklukları, gürültüler(noise), cızırtılar artı bir işlemle düzeltilir, ses seviyeleri normal standartlara getirilir ve size teslim edilir.

Ses ve Müzik Kasedi Kayıt Süreci
Ses ve Müzik Kasedi 100%
Kaset Oynatıcı - Deck 100%
Ses Kartı 100%
Cd/Dvd/Bluray/Usb Sürücü/Harici Harddisk 100%
Ses Kasedi Müzik Kasedi Aktarma

Compact Cassette, bilinen adıyla ses kasedi, müzik kasedi, kaset, teyp, bir manyetik ses kayıt formatıdır. İlk başlarda dikte işlemi için kullanılmışsa da daha sonra led lerdeki geliştirmelerle Stere 8 kanal cartridge lerin yerini almıştır. Birçok kullanım alanına sahip olan ses kasetleri ilk zamanlarda mikrobilgisayarlar için veri deposu olarak da kullanılmıştır. 1970 lerin başından 1990 ların sonuna kadar en yaygın ses kayıt formatı olmuş ve daha sonra yerini ses CD lerine bırakmıştır.

Ses kasetlerinde iki stereo kanal (Toplam 4 kanal) vardır. Kasetin bir tarafı hareket ederken bir stereo kanalına kayıt yapar veya o kanaldan okur. Kasetin ters yüzü takıldığında ise, diğer kanaldan okur veya o kanala yazar.

Ses Kasedi Müzik Kasedi Aktarma

Döneminin yaygın bir formatı olan Digital8, birçok ev kullanıcısı ve yarı profesyonel kullanıcının da arşivlerini sakladığı bir formattır. Şuan dijital ortama, DVD ye aktarılması için elde tutulan hatırı sayılır Digital8 kaset de vardır. Bazı köklü şirketlerin de elinde hatırı sayılır miktarlarda bu format kasetlerden olduğu görülmektedir.

Renk Yapım olarak ses kasetlerinizin DVD, Cd ve bilgisayar ortamına aktarılmasında sizlere hizmet sunmaktan mutluluk duyarız.
Renk Yapım
Özet
Ses ve Müzik Kaseti Kayıt ve Dijital Ortama Aktarma
Hizmet Çeşidi
Ses ve Müzik Kaseti Kayıt ve Dijital Ortama Aktarma
Sunan
Renk Yapım, Telephone No.05325204661
Alan
İstanbul, Üsküdar, Türkiye
Özet
Renk Yapım olarak müzik kasetlerinizin, ses kasetlerinizin veya arşiv kasetlerinizin bilgisayar ortamına istediğiniz herhangi bir formatta ve en yüksek kalitede aktarılmasında sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.